MİA ÖZEL BAKIM MERKEZİ

ÖZ BAKIM BECERISINI YERINE GETIRMEKTE GÜÇLÜK ÇEKEN MISAFIRLERIMIZE SAĞLIKLI VE MUTLU BIR YAŞAM ALANI OLUŞTURARAK GÜNLERININ KONFORLU VE KEYIFLI GEÇMESINE KATKIDA BULUNMAKTAYIZ.

Bakım merkezimizde tek başına günlük yaşam becerilerini yerine getiremeyen veya getirmekte güçlük çeken, sürekli bakım ihtiyacı olan ve özbakım desteği gerekli olan 19 yaş ve üzeri misafirlerimize hizmet vermekteyiz.


Bakım Merkezi Hizmetlerimiz

ÖZ BAKIM BECERISINI YERINE GETIRMEKTE GÜÇLÜK ÇEKEN MISAFIRLERIMIZE SAĞLIKLI VE MUTLU BIR YAŞAM ALANI OLUŞTURARAK GÜNLERININ KONFORLU VE KEYIFLI GEÇMESINE KATKIDA BULUNMAKTAYIZ.

Bakım Hizmeti

Misafirlerimizin bakımları profesyonel eğitimli bakım personelleri eşliğinde, 7/24 beslenme, banyo, tuvalet, alt bakımı, saç-tırnak vb. kişisel bakımları günlük ihtiyaçları göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.

Beslenme

Diyetisyen kontrolünde hazırlanan menülerimizde, hastalık ve misafirimizin durumu göz önünde bulundurularak dengeli beslenme önemsenmektedir.

Sağlık Hizmeti

Merkezimizde bulunan hemşireler tarafından 7/24 sağlık takibi, ilaç takibi, vital takip (ateş, nabız, tansiyon, solunum ölçümü), tedavi destekleyici sağlık takibi yapılmaktadır. 7/24 Sağlık ve bakım hizmetinin verildiği kuruluşumuzda aynı zamanda bünyemizde yer alan MİA Tıp Merkezi’nden faydalanma imkanı sağlamaktadır.

Psiko-Sosyal Destek

Sosyal hizmet uzmanları ve psikologlar tarafından hazırlanan bireyselleştirilmiş psiko-sosyal destek programları ile misafirlerimizin mental sağlığını koruyucu ve iyileştirici programlar uygulanarak zihinsel bozulmalar en aza indirilmeye çalışılmaktadır. Bireysel görüşmeler, grup çalışmaları ile misafirlerimiz sosyal ve psikolojik açıdan desteklenmektedir.

Sosyal Yaşam

Misafirlerimizin yeterliliğine göre sosyal aktiviteler, özel gün kutlamaları yapılmakta olup; merkezimiz içerisinde yer alan engelsiz gezi alanları ile sosyal yaşamları desteklenmektedir.

Odalarımız


Merkezimizde bakım hizmetine yönelik tek ve iki kişilik odalar yer almaktadır. Geniş ve ferah biçimde tasarlanan son derece konforlu odalarımızda medikal yatak, banyo, tv gibi tüm gereksinimler mevcuttur.


Tek Kişilik Oda

Özel Bakım Merkezi’ne ait özel bakım bölümünde tek kişilik odalarda özbakımını yerine getirmekte güçlük çeken yaşlı bireylere 7/24 sağlık ve bakım hizmeti sunulmaktadır.Çift Kişilik Oda

Özel Bakım Merkezi’ne ait özel bakım bölümünde çift kişilik odalarda özbakımını yerine getirmekte güçlük çeken yaşlı bireylere 7/24 sağlık ve bakım hizmeti sunulmaktadır.Tanıtım Videosu

Galeri


Sosyal Medya


miayasammerkezi


@miayasammerkezi


@miayasammerkeziHizmetlerimiz
Tanıtım Videomuz


Copyright © 2020 Mia Yaşam Merkezi | Her Hakkı Saklıdır.