HUZUREVİ VE YAŞLI BAKIM MERKEZİ


HUZUREVİNDE KALAN MİSAFİRLERİMİZ ÖZEL BAKIMLARI İÇİN BAŞKA BİR MERKEZE GİTMEYE GEREK KALMADAN FİZİK TEDAVİ VE SAĞLIK KONTROLLERİNE KOLAYLIKLA ULAŞABİLECEK.

Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi olarak misafirlerimizin sağlıklı, huzurlu ve güvenli bir çevrede yaşamalarını ve kendilerini evlerinde hissetmelerini önemsemekteyiz. Misafirlerimizin ihtiyacına göre Psiko-Sosyal Destek Programı, Diyetisyen kontrolünde hazırlanan menüler uygulanmaktadır.

Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezimizde 55 yaş üstü bireylere hizmet sunulmakta günlük yaşamı süresince gözetim ve destek sağlanarak yaşam kalitelerini sürdürebilmeleri amaçlanmaktadır.


Hizmetlerimiz


MİA Huzurevi ve Yaşlı Bakım Merkezi, misafirlerimizin sağlıklı ve mutlu bir yaşlılık süreci geçirmesi için bütüncül bir bakım anlayışı ile sosyal yaşama özel önem vermektedir. Misafirlerimizin ihtiyacına göre bireyselleştirilmiş Psiko-Sosyal destek programı uygulanmaktadır. Misafirlerimizin bocce, masa tenisi, satranç, bilardo oynayabilecekleri mekanlar, kütüphane, hobi bahçeleri, park, gezi alanları gün içerisinde aktif olacakları alanlardır. Misafirlerin yaşamlarını zenginleştirecek onlara keyifli zaman yaşatacak sinema günleri, seminer, konferans, müzik gibi etkinliklerin yapılacağı çok amaçlı salonlar bulunmaktadır. Misafirlerin hem birbirleriyle sohbet edebileceği hem de aileleriyle rahat ve huzurlu bir biçimde görüşebilecekleri ortak salonlar, oturma grupları, seyir terası, kafeteryalar yer almaktadır. Sosyal etkileşim açısından önemli olan özel günler ve doğum günleri kutlamaları yine bu ortak alanlar içerisinde yapılacak faaaliyetlerdendir.

Bakım Hizmeti

Misafirlerimiz için alanında eğtimli bakım personellerimizin desteği ile 7/24 günlük bakımları ve yaşam aktiviteleri desteklenmektedir.

Sağlık Hizmeti

Huzurevi ve yaşlı bakım merkezinde kalan misafirlerimize hemşireler tarafından 7/24 sağlık hizmeti verilmektedir.

Beslenme

Merkezimizde yemeklerimiz kendi mutfağımızda hazırlanmakta olup; yeterli ve dengeli beslenme göz önünde bulundurularak ;Diyetisyen kontrolündeki menülerimizle desteklemektedir.

Psiko-Sosyal Destek

Sosyal Hizmet Uzmanları eşliğinde ihtiyaca yönelik kişiselleştirilmiş psiko- sosyal destek programları geliştirilerek, misafirlerimizin sağlıklı ruh hali ile yaşam kalitelerinin artması amaçlanmaktadır. Bu sayede sağlıklı ve aktif bir yaşlanma dönemi geçirmelerini sağlamaktadır.

Sosyal Yaşam

Misafirlerimizin bocce, masa tenisi, satranç, bilardo oynayabilecekleri mekanlar, bay- bayan mescit, kütüphane, hobi bahçeleri, park, yürüyüş parkurları, gezi alanları, gün içerisinde aktif olacakları alanlardır.

Sosyal Aktivite

Misafirlerimizin fiziksel, sosyal ve kültürel açıdan desteklenmesi amacıyla yaşamlarını zenginleştirerek günlerini daha keyifli geçirmeleri için özel gün kutlamaları, müzik, sinema, konferans günleri ile yeni yaşamlarına uyum sağlamaları desteklemektedir.

ODALARIMIZ


Huzurevi bölümümüzde; misafirlerimizin tercihine göre suit oda, tek kişilik oda ve çift kişilik oda seçenekleri bulunmaktadır.
Odalarımız günlük yaşamda ihtiyaç duyulan yatak, elbise dolabı, kitaplık, televizyon, oturma köşesi, telefon, internet, banyo ile tüm konforu sağlamaktadır.


Tek Kişilik Oda

Huzurevine ait özel bakım bölümünde tek kişilik odalarda özbakımını yerine getirmekte güçlük çeken yaşlı bireylere 7/24 sağlık ve bakım hizmeti sunulmaktadır.Çift Kişilik Oda

Huzurevine ait özel bakım bölümünde çift kişilik odalarda özbakımını yerine getirmekte güçlük çeken yaşlı bireylere 7/24 sağlık ve bakım hizmeti sunulmaktadır.
Suit Oda

Suite odalarımız da ise koltuk takımı, yemek masası, mutfak bölümü, televizyon, telefon, buzdolabı, bulaşık makinesi, küçük ev aletleri ile evlerinin sıcaklığını sunmaktadır.


Tanıtım Videosu


Galeri


Sosyal Medya


miayasammerkezi


@miayasammerkezi


@miayasammerkeziHizmetlerimiz
Tanıtım Videomuz


Copyright © 2020 Mia Yaşam Merkezi | Her Hakkı Saklıdır.